Новини 12:04

У США розслідують плани оточення Трампа щодо продажу ядерних технологій Саудівській Аравії

Посадовці адміністрації Трампа лобіювали угоду, в рамках якої в Саудівській Аравії мали бути збудовані десятки атомних електростанцій.

Наглядовий комітет Палати представників Конгресу США ініціював розслідування щодо планів адміністрації президента Дональда Трампа продати ядерні технології Саудівській Аравії. Про це повідомляється в оприлюдненій доповіді комітету, який перебуває під контролем демократів.

 

В доповіді йдеться, що такі дії  можуть загрожувати інтересам національної безпеки США та потенційно дати саудівцям можливість створити атомну бомбу, 

 

 

Згідно з документом, посадовці адміністрації Трампа лобіювали угоду, в рамках якої в Саудівській Аравії мали бути збудовані десятки атомних електростанцій, а американські ядерні технології могли бути продані без гарантій їхнього безпечного використання.

 

В оборудці мала брати участь компанія Brookfield Asset Management, що тісно пов'язана з з групою компаній, якою володіє зять Трампа Джаред Кушнер. Доповідь комітету ґрунтується на інформації, отриманій від неназваних співробітників Білого дому, які попереджали про "конфлікт інтересів, що стосується провідних радників" адміністрації та може порушувати американське законодавство. Про ці плани також не повідомили Конгресу США, що мало бути зроблено.

схожі новини