Новини 13:35

У Києві з'явиться сквер імені Павла Шеремета

Також у столиці відкриють сквер імені Мусліма Магомаєва та Мюнхенський сквер.

Київська комісія з питань найменувань підтримала пропозицію щодо присвоєння скверу в центрі Києва імені журналіста Павла Шеремета, який загинув у результаті вибуху автомобіля. Про це в середу, 20 лютого, повідомляє прес-служба Управління екології та природних ресурсів КМДА.

 

"31 січня 2019 року земельній ділянці, розташованій на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва було надано статус скверу та вирішено присвоїти йому ім’я Павла Шеремета. Дана пропозицію підтримано колективом газети "Українська правда" та обговорено з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас було підтримано пропозицію присвоїти назву Мюнхенський сквер земельній ділянці на перетині вулиць Зоологічної та Дегтярівської в Шевченківському районі, з нагоди 30-річчя побратимських зв'язків Мюнхена та Києва.

 

"Підтримано пропозицію, щодо присвоєння скверу ім’я оперного та естрадного співака, композитора, народного артиста Мусліма Магомаєва, земельній ділянці на перехресті вулиць Січових Стрільців та проспекту В'ячеслава Чорновола за поданням посольства Азейбарджанської республіки в Україні", – зазначається в повідомленні.

 

Як повідомлялося, до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета залучали представників Федерального бюро розслідувань при Міністерстві юстиції США.

 

Нагадаємо, 20 липня у МВС повідомили, що українські правоохоронці досі не мають прогресу у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета через його російське громадянство. 

 

 20 липня  Києві відбулася акція пам’яті журналіста Павла Шеремета, якого рівно два роки тому підірвали в автомобілі керівника видання «Українська правда» Олени Притули.

 

У грудні 2017 року Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що вбивці Шеремета все ще не встановлені. Також у поліції повідомили, що правоохоронці допитали понад три тисячі свідків у справі про вбивство журналіста.

 

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

У СБУ раніше назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

схожі новини