Новини 12:46

Порошенко під час візиту до США отримав відзнаку

Президент України отримав відзнаку "Міжнародний державний діяч" Ради з питань світових справ Філадельфії.

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до США отримав відзнаку "Міжнародний державний діяч" Ради з питань світових справ Філадельфії.Про це повідомляє прес-служба президента.

 

Зазначається, що перед нагородженням Порошенко відвідав панахиду за Героями Небесної Сотні в Українській православній церкві святого Андрія в Нью-Джерсі.

 

"Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль. Я вважаю це визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Я вважаю це символом єдності та солідарності з Україною з боку американського народу, Конгресу та Адміністрації", – сказав президент про відзнаку.

 
 
 

"Ми ніколи не будемо марнувати шанс зробити значний позитивний вплив на світові справи та забезпечити краще майбутнє для майбутніх поколінь. Наша шляхетна місія – досягти стійкого миру через підтримку свободи і демократії. Так як ви робите у Сполучених Штатах, як ми робимо в Україні і як ми разом робимо в світі", – заявив він.

 

Порошенко зазначив, що Кремль намагається відновити Радянський Союз комуністичними методами – як при Голодоморі, червоному терорі й інших проявах зневаги до людського життя, громадянських прав і свобод.

 

За словами президента України, через РФ за останні 5 років загинуло 13 тисяч українців, систематично порушуються права кримських татар та інших українських патріотів на окупованих територіях, Крим мілітаризують, а українців беруть у полон.

 

Нагадаємо, 20 лютого президент Петро Порошенко повідомив, що зараз окуповані близько 7% території України, включно з Кримом та східними районами Донецької і Луганської областей. 

схожі новини