Новини 09:42

Порошенко сьогодні зустрінеться з президентами Польщі та Литви

Президенти проведуть тристоронні перегори.

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 22 лютого, спільно з колегами з Польщі та Литви Анджеєм Дудою та Далею Грібаускайте відвідає штаб міжнародної литовсько-польсько-української бригади ЛітПолУкрБріг в Любліні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайтглави держави.

 

Передбачається, що президенти трьох країн, зокрема, поспілкуються з особовим складом військового з'єднання, відвідають командний штаб бригади, а потім проведуть тристоронні переговори. Після цього повинна бути проведена спільна прес-конференція президентів.

 

Очікується, що Порошенко візьме участь у церемонії закладки пам'ятної капсули під будівництво пам'ятника блаженному священномученику отцю Омеляну Ковчу. Зокрема, президент підпише пам'ятний акт про початок будівництва пам'ятника, який буде вкладено в капсулу і вмурований у фундамент майбутнього монументу. Планується виступ глави держави перед учасниками церемонії.

 

 

Під час офіційного візиту президента Литви далі Грибаускайте в Польщі вона, зокрема, обговорить створення Польсько-литовської ради міністрів оборони.

 

Крім того, метою візиту Грібаускайте в Польщу буде підписання двох договорів - про обмін інформацією з моніторингу повітряного простору, а також про афіліації бригад Польщі і Литви в НАТО.

 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. Своєю чергою, Організація Північноатлантичного договору відреагувала на рішення українського парламенту, наголосивши, що визнає прагнення України приєднатися до Альянсу.