Новини 10:25

Порошенко назвав суму надходжень до Пенсійного фонду від пільгового розмитнення авто

Зокрема, за словами президента, майже 6 млрд надійшло по програмі старих автомобілів.

Президент Петро Порошенко повідомив, що через механізми пільгового розмитнення автомобілів до Пенсійного фонду надійшло 13,6 млрд. Про це він заявив у понеділок, 25 лютого, на нараді в Пенсійному фонді України.

 

"Всього через механізми пільгового розмитнення надійшло 13,6 млрд. Зокрема, майже 6 млрд по програмі старих автомобілів, і ми ці гроші можемо використати на підтримку пенсіонерів", – наголосив Порошенко.

 

Нагадаємо, 13 лютого уряд вирішив спростити митне оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. 

 

20 лютого Міністерство фінансів повідомило, що нерозмитнені протягом пільгового періоду автомобілі на іноземній реєстрації можуть бути вивезення з України або продані на запчастини. Заступник міністра фінансів України Сергій Верланов повідомив, що митниці ДФС в період з 25 листопада 2018 року по 19 лютого 2019 року оформили за новим пільговими умовами майже 124 тис. автотранспортних засобів з іноземною реєстрацією, які були ввезені до України з 1 січня 2015 року і до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів. За його словами, загальна сума надходжень до бюджету від митного оформлення авто на єврономерах становила 7,672 мільярда гривень.

схожі новини