Новини 14:54

Суд у Мінську оштрафував редактора порталу tut.by Золотову

У свою чергу редактор Tut.by ще не визначилась, чи буде оскаржувати рішення суду.

Суд у Мінську визнав головного редактора білоруського порталу tut.by Марину Золотову винною у справі про незаконне використання редакцією платної підписки на матеріали державного інформагентства «БелТА».Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

Золотова не визначилась, чи буде оскаржувати вирок

Зазначаться, що Золотову засудили до штрафу в розмірі 300 базових величин (більше трьох з половиною тисяч доларів).

 

У свою чергу редактор Tut.by ще не визначилась, чи буде оскаржувати рішення суду.

 

Нагадаємо, 9 серпня слідчий комітет Білорусі відпустив редактора інтернет-порталу tut.by Галину Уласик після двох діб перебування в ізоляторі.

 

Раніше стало відомо, що у Мінську затримали головного редактора інформаційного агентства "БелаПАН" Ірину Левшину.

 

Як повідомлялося, у Білорусі силовики затримали журналіста Алєксєя Жукова і його дружини Аріни Сємичкіної.

 

8 серпня у Білорусі затримали трьох журналістів і головного редактора порталу Realt.by у справі щодо несанкціонованого доступу до платної інформації державного агентства БелТА.

 

Крім того, білоруські силовики прийшли з обшуком до журналіста російської редакції Deutsche Welle Павлюка Биковського.

 

Нагадаємо, 7 серпня у Білорусі у виданнях БелаПАН і Tut.by відбулися обшуки. Так, слідчий комітет Білорусі затримав  головного редактора інтернет-порталу TUT.BY Марину Золотову. Зокрема, Золотова є підозрюваною у кримінальному провадженні за статтею за ч. 2 ст. 349 КК Білорусі (несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації, здійснений з іншої особистої зацікавленості, яка спричинила заподіяння істотної шкоди). Зазначається, що до протиправної діяльності причетні працівники інтернет-порталу Tut.by , інформагентства БелаПАН і видавничого дому "Білоруська наука". Крім того, було затримано редактора Tut.by Анну Калтигіну , журналістку БелаПАН Тетяну Коровенкову.

схожі новини