Новини 15:07

Активісти частково заблокували рух Хрещатиком, протестуючи проти незаконних забудов у Києві

Станом на даний момент, частина людей розблокувала дорогу добровільно, частину – силою відтіснили правоохоронці.

У Києві у вівторок, 5 березня, близько 100 активістів вийшли на проїжджу частину вулиці Хрещатик, намагаючись перекрити автомобільний рух, вони протестують проти незаконних забудов у столиці. Про це повідомив кореспондент Тижня з місця події.

 

 

Так, у руках мітингувальники тримають банери: "Кличко, тримай своє слово", "Врятуйте Оболонь", "Зупиніть незаконні забудови" тощо. Зазначимо, що йдеться про забудови, дозволи на які були отримані незаконно під час роботи попередніх мерів Києва.

 

Крім того, будівля Київської міської державної адміністрації знаходиться під посиленою охороною Національної гвардії та поліції. Натомість мітингувальники, що зібралися біля КМДА, кричать: "Кличко, виходь".

 

 

Своєю чергою, дорогу намагаються заблокувати сили поліції. За даними нашого кореспондента, щонайменше двох людей уже затримали. Станом на даний момент, частина людей розблокувала дорогу добровільно, частину – силою відтіснили правоохоронці. 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 13 липня 2018 року в селищі Гостомель Київської області місцеві жителі перекрили Варшавську трасу через незаконну забудову торгово-розважального центру у зеленій зоні поблизу житлового комплексу "Чеський двір".