Новини 17:18

Добродомов оголосив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента

Добродомов також заявив, що підтримує Гриценка на виборах на пост президента.

Кандидат в президенти України Дмитро Добродомов  повідомив, що знімає свою кандидатуру на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. Про це він у четвер, 7 березня, повідомив у Центральній виборчій комісії.

 

"Переконаний, що Анатолій Гриценко вийде у 2 тур", – заявив Добродомов.

 

 

Нагадаємо, кандидат в президенти України Андрій Садовий 1 березня повідомив, що знімає свою кандидатуру на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. 

 

25 лютого КМІС оприлюднив всеукраїнське опитування громадської думки, у якому лідирує Володимир Зеленський (26,4%). За Петра Порошенка готові віддати свій голос 18%, а за лідера фракції ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко – 13,8%. Також 10,9% планують проголосувати за співзасновника "Опозиційної платформи – "За Життя" Юрія Бойка, за главу партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка – 6,4%, та за очільника"Радикальної партії" Олега Ляшка –  6,3%.

 

Перший тур виборів президента України призначений на 31 березня 2019 року.

 

7 березня кандидат у президенти України Євген Мураєв заявив про відмову балотуватися на посаду глави держави на користь заступника голови парламентської фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула.

схожі новини