Новини 12:49

У НАБУ повідомили, у чому підозрюють Труханова

За даними Бюро, загалом до декларації 2015 року мер Одеси не вніс статки на суму 32,48 млн грн, до декларації 2016 року — на 18,81 млн грн.

Національне антикорупційне бюро України підтвердило, що міському голові Одеси Геннадію Труханову в понеділок, 11 березня, повідомлено про підозру у внесенні недостовірної інформації до електронних декларацій за 2015 та 2016 роки. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

 

Так, дії посадовця кваліфіковано за ст.366-1 Кримінального кодексу України.

 

"Слідство встановило, що мер Одеси не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, відомості про майно та доходи, власником яких є особа, з якою посадовець пов'язаний спільним побутом, має взаємні права та обов'язки. З цією особою підозрюваний перебував в офіційному шлюбі з 1985 по 1997 роки, має двох спільних дітей, одна з яких народилась у 2000 році, тобто після офіційного розірвання шлюбу", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у НАБУ перелічили незадеклароване майно Труханова, а саме – квартира, два паркомісця, елінг, дача, нежитлова нерухомість, дві автівки, частки у низці суб'єктів господарювання, проценти за вкладами у банках.

 

"Загалом до декларації 2015 року мер Одеси не вніс статки на загальну суму 32,48 млн грн, до декларації 2016 року — на 18,81 млн грн. Розмір незадекларованих статків визначено на підставі експертиз, проведених в межах досудового розслідування. Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали у листопаді 2017 року", – наголосили в Бюро.

 

Нагадаємо, 11 березня, за даними ЗМІ, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вручив підозру через декларування недостовірної інформації міському голові Одеси Геннадію Труханову. Мера Одеси нібито зараз допитують у САП.

схожі новини