Новини 16:17

У МЗС закликали ОБСЄ дати оцінку ситуації на Донбасі

У відомстві відзначили, що в період дії режиму припинення вогню на Донбасі через обстріли бойовиків загинули 12 українських військовослужбовців.

Міністерство закордонних справ України направило ноту Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ у зв'язку із порушенням російсько-окупаційними військами режиму припинення вогню, а також закликало дати оцінку ситуації на Донбасі. Про це заявила речник відомства Катерина Зеленко.

 

У МЗС відзначили, що українська сторона зафіксувала 561 випадок порушення режиму припинення вогню, при цьому 251 раз застосовувалися заборонені Мінськими домовленостями озброєння. Зокрема, у період дії режиму припинення вогню на Донбасі з 29 грудня по 7 березня через обстріли бойовиків загинули 12 українських військовослужбовців.

 

"9 березня Міністерство закордонних справ направило Спеціальній моніторинговій місії в Україну ноту, в якій було зафіксовано всі випадки порушення режиму припинення вогню, про який було домовлено Тристоронньою контактною групою на період з 29 грудня 2018 року до 7 березня 2019 року", – наголосила Зеленко.

 

Нагадаємо, 13 березня станом на 12 годину незаконні збройні формування Російської Федерації двічі обстріляли підрозділи Обєднаних сил, унаслідок чого двоє українських військових отримали поранення.

схожі новини