Новини 15:56

Порошенко відреагув на смерть співробітника АП Олександра Бухтатого

Зокрема, президент закликав в максимально короткий термін встановити винних у злочині і покарати їх відповідно до закону.

Президент України Петро Порошенко закликав якомога швидше встановити винних у смерті співробітника Адміністрації президента України Олександра Бухтатого, тіло якого було знайдено в четвер вранці, 14 березня, на вулиці Багговутівській в Києві. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

 

Крім того, Порошенко доручив главі Адміністрації президента надати всю необхідну організаційну допомогу для похорону загиблого.

 

"Висловлюю глибокі і щирі співчуття родині, близьким, колегам і друзям у зв'язку з трагічною смертю співробітника нашої адміністрації - Олександра Євгеновича Бухтатого. Звертаюся до правоохоронних органів із закликом в максимально короткий термін встановити винних у злочині і покарати їх відповідно до закону", - йдеться в заяві.

 

Як повідомляли, у четвер, 14 березня, у Шевченківському районі Києва знайшли тіло загиблого головного консультанта Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента України Олександра Бухтатого.

схожі новини