Новини 15:23

В Україні створять Координаційну раду з питань звільнення заручників

Такої домовленості вдалося досягти під час зустрічі Об'єднання родичів політв'язнів Кремля з Адміністрацією президента України.

В Україні буде створена Координаційна рада з питань звільнення заручників, а також посада уповноваженого президента, який візьме цю відповідальність на себе. Про це 15 березня повідомив керівник Об’єднання родичів політв’язнів, які перебувають в Росії, – брат засудженого українця Євгена Панова Ігор Котелянець.

 

За його словами, такої домовленості вдалося досягти під час зустрічі Об'єднання родичів політв'язнів Кремля з Адміністрацією президента України.

 

«Відбулася зустріч Об'єднання родичів політв'язнів Кремля з Адміністрацією Президента України. Ми неймовірно вражені швидкістю прийняття рішень Адміністрацією Президента та готовністю виносити питання звільнення заручників Кремля на найвищий рівень з залученням громадянського суспільства. Дякуємо заступнику голови Адміністрації Президента Валерій Віталійовичу Кондратюку. В Україні буде створена не лише Координаційна рада з питань звільнення заручників, але й Уповноважений Президента, який візьме цю відповідальність на себе. Ми приємно здивовані швидкими та конкретними кроками влади на зустріч питанням звільнення політв'язнів та військовополонених. Це дуже круто та вселяє великі надії!», - написав він у Facebook.

 

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова 5 березня провела зустріч із омбудсменом РФ Тетяною Москальковою, під час якої вони обговорили стан українських політв'язнів.

 

 21 лютого Уповноважена Верховною Радою з прав людини Денісова поспілкувалася з Москальковою у стінах парламенту Грецької Республіки. 

схожі новини