Новини 16:03

Двоє українців померли в чергах, прямуючи з ОРДіЛО для перетину лінії розмежування

Мирні жителі померли на контрольно-пропускних пунктах "Новотроїцьке" та "Майорське".

У п'ятницю, 15 березня, двоє громадян України, які прямували з тимчасово окупованої частини Донбасу, померли, так і не потрапивши на підпорядковану уряду України територію. Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

 “Українська сторона СЦКК повідомляє про те, що сьогодні, 15 березня 2019 року, о 10:35 на КПВВ «Новотроїцьке» водій таксі повідомив, що під час руху автомобіля від блокпосту “Березове-2” 64-річний громадянин К. відчув слабкість та втратив свідомість. На вказане повідомлення старший наряду КПВВ “Новотроїцьке” викликав машину швидкої допомоги, яка прибула вже о 10:45. Проте, на жаль, по приїзду швидкої було констатовано факт смерті громадянина. Попередній діагноз – інфаркт”, - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, померлий лінію розмежування не перетинав. Об 11:20 його родичі забрали тіло на тимчасово окуповану територію.

 

Крім того, інший громадянин України П. об 11:40 втратив свідомість під час проходження на вхід з тимчасово окупованої території КПВВ “Майорське”. Попри реанімаційні заходи лікарів швидкої допомоги, о 12:15 було констатовано смерть. Померлий лінію розмежування не перетинав. Родичі померлого планують перевезти тіло на тимчасово окуповану територію.

 

Як заявляють представники української сторони СЦКК, вказані випадки сталися внаслідок того, що представники збройних формувань Російської Федерації продовжують практику створення довгих черг для мирних мешканців під час перетину лінії розмежування, що практично унеможливлює надання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги найбільш незахищеним верствам населення.

 

Нагадаємо, на блокпосту російських окупаційних військ поблизу тимчасово окупованої Горлівки Донецької області під час очікування переходу помер чоловік.

схожі новини