Новини 20:00

Канада запровадила нові санкції проти РФ через агресію в Керченській протоці

Санкції введені проти 114 фізичних та 15 юридичних осіб.

Канада в п'ятницю, 15 березня, розширила санкції проти Росії через атаку на українські кораблі в Керченській протоці та захоплення українських моряків в полон. Про це повідомляється на сайті уряду країни.

 

Так, санкції введені проти 114 фізичних та 15 юридичних осіб.  

 

Зокрема, під обмеження потрапили глава "Роснєфти" Ігор Сєчін, очільник ВТБ Андрєй Костін і колишній керівник РЖД Владімір Якунін.

 

Водночас санкції запровадили проти уповноваженого представника президента РФ в Південному окрузі Владіміра Устінова, сина Аркадія Ротєнбєрга – Ігоря, голови Роскомнагляду Алєксандра Жарова, голови Росгвардії Віктора Золотова, голови комітету ради федерації з міжнародних справ Костянтіна Косачєва.

 

Крім того, як зазначається, з юридичних осіб під санкції потрапили "Стройгазмонтаж", "Туполєв", "Сухой", "МіГ", "Сіловиє машини", "Інтєравтоматчка", "Мостотрєст", "Гіпростроймост", "Стройгазмонтаж мост", Об'єднана авіабудівна корпорація.

 

Нагадаємо, 15 березня США посилили антиросійські санкції, введені в 2014 році через ситуацію в Україні. Зокрема, під санкції потрапили шість фізичних осіб і вісім юридичних осіб.