Новини 12:44

Нова Зеландія посилить контроль над володінням зброї після теракту

Кабінет міністрів почав працювати над посиленням законодавства у сфері володіння та продажу зброї.
Після теракту в Новій Зеландії прем'єр-міністр Джасінда Ардерна оголосила про те, що Кабінет міністрів почав працювати над посиленням законодавства у сфері володіння та продажу зброї. Про це повідомляє DW.
 
 
Ардерна оголосила про плани посилення контролю за зброєю як тільки стало відомо, що обвинувачений у вбивстві 50 осіб в двох мечетях 28-річний Брентон Таррант легально володів п'ятьма одиницями зброї, які і використовував у теракті.
 
 
"Ми хочемо рухатися так швидко, як тільки можливо", - заявила вона.
 
 

Нагадаємо, 15 березня в новозеландському місті Крайстчерч 28-річний австралієць на ім'я Брентон Таррант разом зі спільниками увійшов у дві місцеві мечеті та розстріляв десятки парафіян. Все, що відбувається, він знімав на GoPro. Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн зазначила, що затримані дотримувалися екстремістських поглядів, але не потрапляли в поле зору поліції. Після нападу були затримані чотири людини — троє чоловіків і одна жінка. Своєю чергою, прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон підтвердив, що один з підозрюваних в причетності до стрілянини в двох мечетях в Новій Зеландії є громадянином Австралії.

 

Глава поліції Майк Буш повідомив, що 49 осіб загинули при стрілянині в мечетях в Новій Зеландії.

 
 

схожі новини