Новини 11:56

У прокуратурі повідомили кількість оголошених в розшук учасників "Самооборони Криму"

Водночас, щодо 1400 представників незаконного збройного формування встановлено повні анкетні дані.

Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим від початку 2019 року оголошено в розшук 28 осіб, які входили до незаконного збройного формування "Самооборона Криму" та вчиняли злочини під час окупації півострову. Про це у вівторок, 19 березня, повідомила прес-служба прокуратури АРК у Facebook. 

 

Зазначається, що загалом, починаючи з 2018 року, в розшук оголошено 165 представників, у тому числі й керівництво, зазначеного незаконного збройного формування. Щодо 1400 осіб встановлено повні анкетні дані.

 

 

 

У прокуратурі АР Крим також нагадали, що було завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно командира однієї з рот незаконно створеного збройного формування "Самооборона Криму", який обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України за ч. 5 ст. 260, ч. 2 ст. 110 КК України. Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавленні волі строком до 15 років з конфіскацією майна.

 

Як повідомляли, прокуратура Криму направила до суду обвинувальний акт щодо командира однієї з рот незаконно створеного збройного формування "Самооброна Криму", якого звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, для визначення підсудності за одним з районних судів Києва та подальшого судового розгляду. 

схожі новини