Новини 18:03

У ЦВК назвали кількість українців, які зможуть проголосувати за кордоном

Також у Центрвиборчкомі відзначили, що станом на 19 березня уже 1595 українців обрали місцем голосування закордонний виборчий округ.

Центральна виборча комісія повідомила, що станом на 11 березня близько 418 тисяч українців зможуть проголосувати на закордонних виборчих дільницях на виборах президента України. Про це повідомила прес-служба ЦВК.

 

Водночас у Центрвиборчкомі відзначили, що відповідна цифра продовжує змінюватись.

 

"За попередньою інформацією, станом на 11 березня за кордоном зможуть проголосувати понад 417 723 громадян України, майже 418 тисяч. Безумовно, ця цифра ще змінюється. Люди помирають, а хтось стає на консульський облік", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, у ЦВК наголосили, що станом на 19 березня уже 1595 українців обрали місцем голосування закордонний виборчий округ, скориставшись послугою тимчасової зміни місця голосування.

 

Нагадаємо, президентські вибори в Україні призначені на 31 березня 2019 року. У разі проведення другого туру він має відбутися не пізніше 21 квітня. Інавгурація новообраного президента України має відбутись не пізніше 3 червня.

схожі новини