Новини 13:24

Кабмін уклав новий договір з головою Нафтогазу Коболєвим

За умовами контракту, Уряд очікує від голови Нафтогазу кілька основних показників роботи компанії.

Кабінет міністрів України на рік продовжив строк повноважень голови правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України» Андрія Коболєва - з 23 березня 2019 року по 22 березня 2020 року. Текст відповідного розпорядження від 20 березня опублікований на Урядовому порталі.

 

За умовами контракту, Уряд очікує від голови Нафтогазу кілька основних показників роботи компанії.

 

Так Коболєв має до 1 січня 2020 розділити компанію і газотранспортну систему, організувати видобуток Нафтогазом до 1 січня 2020 р. не менш як 18,2 млрд куб. метрів природного газу, гарантувати транзит природного газу через українську ГТС в держави - члени Європейського Союзу після 1 січня 2020 року "шляхом створення необхідних юридичних і технічних передумов".

 

Також Кабмін очікує подання проекту фінансового плану компанії на 2019 рік, який, зокрема, відповідатиме вимогам Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік».

 

Зазначається, що невиконання або неналежне виконання основних очікуваних показників роботи голови правління Компанії є підставою для прийняття загальними зборами рішення про дострокове припинення його повноважень.

 

Нагадаємо, 20 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що відкритий конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України" переноситься на березень 2020 року. 

 

6 березня Кабінет міністрів України ухвалив рішення не продовжувати контракт з нинішнім головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим і оголосити новий конкурс на цю посаду.

 

20 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд продовжить контракт з нинішнім главою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим на нових умовах. 

 

схожі новини