Новини 13:53

Окупанти на Донбасі готують масові акції в день виборів в Україні - розвідка

Крім того, окупаційні адміністрації намагаються не допустити жителів окупованого Донбасу до участі в голосуванні на президентських виборах.

Перед президентськими виборами, які відбудуться 31 березня 2019 року, російські окупаційні адміністрації  на Донбасі залякують місцевих жителів, щоб вони не виїжджали на підконтрольну Україні територію для голосування, а також готують антиукраїнські акції. Про це у четвер, 21 березня, повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, посилаючись на Головне управління розвідки.

 

Він зазначив, що окупаційні адміністрації намагаються не допустити жителів окупованого Донбасу до участі в голосуванні на виборах президента України. Зокрема, з громадянами проводяться "профілактичні бесіди", їм рекомендують утриматися від виїзду на підконтрольну територію в період голосування.

 

Крім того, бойовики на пунктах пропуску вже посилили заходи з перевірки громадян, які перетинають лінію розмежування. Водночас, на 31 березня на окупованій території готують масштабні антиукраїнські акції.

 

Як повідомляли, співробітники контррозвідки Служби безпеки України спільно з підрозділами Збройних сил затримали у районі проведення Операції об’єднаних сил бойовика терористичної організації "Луганська народна республіка".