Новини 13:53

Порошенко повідомив, скільки терактів попередила СБУ з 2014 року

Водночас, президент відзначив, що було установлено понад 150 членів терористичних організацій "Л/ДНР".

Служба безпеки України попередила понад 230 терористичних актів з 2014 року. Про це в п'ятницю, 22 березня, повідомив Петро Порошенко під час промови з нагоди 27 річниці створення СБУ.

 

"СБУ по праву може пишатися своїми здобутками за 5 воєнних років: попереджено понад 230 терористичних актів; викрито та засуджено, у тому числі за державну зраду, 341 особу; вилучено з незаконного обігу 8 тис. одиниць зброї, понад 960 тис. вибухових пристроїв, 10 тонн вибухівки", – наголосив він.

 

Водночас, за його словами, було установлено понад 150 членів терористичних організацій "Л/ДНР".

 

"На рахунку Служби лише за торік – припинення діяльності кількох агентурних мереж, що були створені російською військовою розвідкою. Установлено понад 150 членів терористичних організацій "ДНР"/"ЛНР", більше третини з яких затримано", – зазначив Порошенко.

 

Крім того, він відзначив, що завдяки спецопераціям контррозвідки в серпні та вересні торік на контрольовану Україною територію було виведено двох т.зв. міністрів "ДНР", а нещодавно – колишню начальницю танкового підрозділу бойовиків.

 

"Хочу відзначити проведену днями операцію військової контррозвідки, у результаті якої викрито діяльність агентурної мережі Збройних сил РФ під кодовою назвою "Сапфір", – додав президент.

 

Нагадаємо, 22 березня Служба безпеки України повідомила, що попередила теракт в метро Харкова, який готували російські спецслужби напередодні президентських виборів. 

схожі новини