Новини 14:04

В окупованому Криму пройшли обшуки в будинку сім'ї Куртдеде

Усю сім'ю вивезли в місцеве управління ФСБ.

В окупованому Криму у Білогірську в будинку Акіма Куртдеде відбулися обшуки, всю сім'ю вивезли в місцеве управління ФСБ. Про це у п'ятницю, 22 березня, повідомляється на сторінці громадської ініціативи "Кримська солідарність" у Facebook.

 

Як наголошується, в будинку перебували троє членів сім'ї: батьки Севіє Куртдеде і Таїр Куртдеде, а також і молодша сестра Акіма Аліме. Сам Акім Куртдеде перебуває в Європі на заробітках.

 

«Таїр Куртдеде повідомив, що було надано постанову на обшук, але що шукали і з якої причини прийшли російські силовики, він не знає. Всю сім'ю Куртдеде відвезли в РВВС Білогірська на службовому автомобілі. Однак прибулим в Білогірський РВВС активістам сказали, що члени сім'ї Куртдеде в відділення не привозили», – сказано в повідомленні.

 

За словами адвоката Лілі Гемеджі, Куртдеде знаходяться в управлінні ФСБ у Білогірську. Главі сім'ї, Таїру Куртдеде, дана на руки копія протоколу обшуку і в даний момент він допитується з приводу подій пов'язаних з його сином - Якимом Куртдеде. 

 

Як повідомляється, в окупованому Криму після обшуків російські спецслужби затримали трьох кримських татар. 

схожі новини