Новини 17:57

У Сухопутних військах підтвердили, що один із прапорщиків ЗСУ після звільнення повернувся на окуповані території

Раніше РосЗМІ поширили інформацію, що колишній українській військовослужбовець повернувся на непідконтрольну Києву частину Донбасу і передав бойовикам «ДНР» «тисячі закритих документів ЗСУ».

 Старший прапорщик запасу Юрій Аушев, який проходив службу у Донецькому обласному військовому комісаріаті з 2004 року та був звільнений з лав Збройних Сил України в запас 26 грудня 2018 року, повернувся до місця проживання своєї сім’ї, яка проживає на тимчасово окупованій території. Про це у понеділок, 25 березня, повідомила прес-служба Сухопутних військ Збройних сил України у Facebook.

 

"У мережі Інтернет, в сюжеті телеканалу Росія-24 за темою: “Спецслужбы ДНР получили тысячи закрытых документов ВСУ”, було розповсюджено інформацію щодо повернення колишнього військовослужбовця Донецького обласного військового комісаріату до місця проживання своєї сім’ї, яка проживає на тимчасово окупованій території. Факт повернення до своєї сім’ї підтверджується", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що наразі вивчається обсяг інформації, пов’язаної з державною таємницею (службовою інформацією), до якої був допущений старший прапорщик Юрій Аушев.

 

 

Як повідомляли, Служба безпеки України відреагувала на заяву свого колишнього працівника Василя Прозорова, який 25 березня на прес-конференції в Москві повідомив про співпрацю із спецслужбами Росії з квітня 2014 року.

схожі новини