Новини 15:49

Порошенко обговорив з Назарбаєвим подальше співробітництво між Україною та Казахстаном

Президент України також відзначив внесок Назарбаєва в розвиток українсько-казахстанських відносин.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з першим президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, у ході якої вони обговорили подальше зміцнення співробітництва між країнами. Про це у вівторок, 26 березня, повідомляє прес-служба президента України.

 

 

"Глава держави відзначив значний особистий внесок першого президента Республіки Казахстан у становлення та розвиток українсько-казахстанських відносин. Співрозмовники висловили упевненість у подальшому зміцненні взаємовигідного співробітництва на основі дружби і поваги між обома країнами і народами", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 19 березня президент Кахастану Нурсултан Назарбаєв пішов у відставку. Назарбаєв був президентом Казахстану з 24 квітня 1990 року по 19 березня 2019. Повноваження він передав голові верхньої палати Касиму-Жомарту Токаеву.

 

20 березня голова Ради безпеки Казахстану та очільник верхньої палати парламенту Касим-Жомарт Токаєв приніс присягу і вступив на посаду президента Казахстану. 

 

Також 20 березня Даріга Назарбаєва, донька першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, стала головою Сенату парламенту країни.

схожі новини