Новини 17:31

У Кабміні назвали кількість українців, у яких у березні зросли пенсії

Також Рева уточнив, що майже 2,2 млн пенсіонерів отримали одноразову доплату.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що здійснений у березні перерахунок пенсій дозволив збільшити пенсії для майже дев'яти мільйонів українців, а мінімальний розмір збільшення склав 100 гривень. Про це повідомляє прес-служба уряду.

 

Рева відзначив, що в березні відбувся новий перерахунок, який надалі проходитиме в автоматичному режимі за сталою формулою. Також він уточнив, що розмір пенсій збільшено 8,97 млн українцям, майже 2,2 млн пенсіонерів отримали одноразову доплату.

 

"Пенсії не перераховувалися тим категоріям людей, які отримують пенсії за спеціальним законодавством. Серед них – прокурори, екс-народні депутати тощо. Обсяг зростання пенсій різний. Мінімальне зростання – 100 грн. Разом з тим збільшення на понад 1000 грн отримали 2,45 млн пенсіонерів", – заявив Рева.

 

За його словами, усі питання щодо перерахунку пенсій можна з’ясувати в органах Пенсійного фонду.

 

Нагадаємо, 25 лютого міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що в березні-квітні пенсіонери, які мають мінімальну пенсію, отримають компенсацію за невиплачену індексацію в розмірі 2410 тисяч гривень.