Новини 20:28

У партії Ердогана збираються оскаржити результати виборів мера Стамбула

За словами Шеноджака, доведені факти порушень можуть істотно змінити результати виборів.

Правляча у Туреччині «Партія справедливості і розвитку» (AKP) готова довести серйозні порушення, які можуть змінити результат місцевих виборів у найбільшому місті країни Стамбулі.Про це заявив голова місцевого відділення «Партії справедливості і розвитку» Байрам Шеноджак, передає  Daily Sabah.

 

«Деякі виборчі бюлетені з голосами  за Біналі Йилдирима були невірно пораховані на користь кандидата СНР Імамоглу. Існують серйозні порушення, які можуть змінити результати виборів, і партія AKP готова довести їх усі», — повідомив він.

 

За словами Шеноджака, доведені факти порушень можуть істотно змінити результати виборів.

 

В цілому по Туреччині на місцевих виборах у неділю перемогла AKP, кандидати від якої отримали 44,32% голосів за підсумками обробки 99,81% бюлетенів.

 

Нагадаємо, низка спостерігачів називають минулі муніципальні вибори поворотним моментом, порівнянним із 1994 роком, коли сам Ердоган був обраний мером Стамбула, з чого почався його шлях до влади. Ердоган звинувачує опозицію у зв’язках з іноземними країнами і терористичними угрупованнями. Проте його політика зазнає критики через економічну рецесію, зростання безробіття та інфляцію.

 

Ці місцеві вибори – перші після перемоги Ердогана на президентських виборах минулого року та запровадження нової політичної системи у Туреччині, що перетворила її на президентську республіку з дуже широкими повноваженнями президента.

 
 

схожі новини