Новини 12:01

Аваков повідомив, скільки правоохоронців не змогли проголосувати на виборах президента України

Водночас міністр відзначив, що МВС забезпечить можливість проголосувати максимальній кількості правоохоронців під час другого туру виборів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що близько 40% поліцейських, рятувальників та гвардійців не змогли проголосувати в першому турі виборів президента України. Про це повідомляє прес-служба МВС.

 

Водночас Аваков відзначив, що МВС забезпечить можливість проголосувати максимальній кількості правоохоронців під час другого туру виборів.

 

«Так вийшло, що у зв’язку з системою зміни місця голосування та розподілення наших сил по дільницях, близько 40% наших поліцейських, рятувальників та гвардійців були віддалені від своїх дільниць для голосування і займалися своєю безпосередньою правоохоронною роботою по забезпеченню правопорядку. Над цим ми будемо зараз працювати», – наголосив він.

 

Нагадаємо, згідно з остаточними результатами Національного екзит-полу в другий тур президентських виборів проходять Володимир Зеленський (30,6%) і Петро Порошенко (17,8%).

 

Центральна виборча комісія (ЦВК) України опрацювала 98,06% протоколів станом на 10:30 вівторка, 2 квітня. На виборах продовжують лідирувати Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За інформацією ЦВК, на даний момент за Зеленського проголосували понад 5,5 мільйона виборців, за Порошенка – понад 2,9 млн.

 

Крім того, за результатами паралельного підрахунку голосів, який у день голосування провела громадянська мережа ОПОРА, у другий тур виходять Володимир Зеленський (30,1%) та Петро Порошенко (15,7%).

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 

схожі новини