Новини 16:06

Росія на окупованому Донбасі випробовує модернізовані зразки озброєння - розвідка

Зокрема, проводиться дослідження ефективності зразків спеціальних технічних засобів розвідки та радіоелектронної боротьби.

Командування російських окупаційних військ активізувало випробовування модернізованих зразків озброєння та військової техніки на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Про це у вівторок, 2 квітня, повідомив спікер Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки.

 

“У складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ прискорено роботи з розгортання мережі станцій з протидії безпілотним літальним апаратам. Водночас проводиться дослідження ефективності зразків спеціальних технічних засобів розвідки та радіоелектронної боротьби”, – йдеться у повідомленні.

 

У ГУР МОУ відзначають, що окремі елементи обладнання після кожного етапу випробувань у бойових умовах, російські фахівці відправляють для доопрацювання до РФ перед прийняттям на озброєння ЗС РФ і запуском у серійне виробництво.

 

Як повідомлялося, на Донбасі упродовж минулої доби, 1 квітня, російські окупаційні війська 18 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому п'ять разів озброєння, заборонене Мінськими домовленостями, унаслідок чого поранення отримали троє українських військових.