Новини 15:15

У Міноборони повідомили, скільки цивільних загинуло на Донбасі унаслідок підриву на мінах

Речник МОУ також поінформував, що на сьогодні забруднена вибухонебезпечними предметами територія України становить приблизно 16 тис. кв. км.
Від початку збройної агресії Російської Федерації на Донбасі унаслідок підриву на мінах загинули 269 цивільних осіб, 27 із яких — діти. Про це у середу, 3 квітня, повідомив начальник управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Максим Комісаров під час брифінгу на тему «Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності».

 

“Із початку збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей унаслідок підриву на мінах і вибухонебезпечних залишків війни постраждали 833 цивільні особи, з них 269 осіб загинули, 564 — поранено. Із цих 833-х осіб, на жаль, є 125 дітей, 27 із яких загинули та 98 поранені”, — зазначив Комісаров.

 

Він уточнив, що з особового складу ЗСУ на мінно-вибухових пристроях постраждали 1032 особи, з яких 228 загинули.

 

Речник МОУ також поінформував, що на сьогодні територія України, яка вважається забрудненою вибухонебезпечними предметами, становить приблизно 16 тис. кв. км.

 

Як повідомлялося, в Україні у п'ятницю, 25 січня, набув чинності закон про протимінну діяльність № 2642-VIII. Закон передбачає створення системи органів, які будуть планувати, координувати, виконувати розмінування, допускати до цього певні компанії, а потім перевіряти якість робіт.

схожі новини