Новини 2019-04-03 17:41

InformNapalm встановив точні координати розміщення новітніх російських систем РЕБ на Донбасі

Мова йде про автоматизовану станцію перешкод Р-330Ж “Житель” та комплекс радіоелектронної боротьби “Тірада-2”.

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm встановила точні координати розміщення автоматизованої станції перешкод Р-330Ж “Житель” та комплексу радіоелектронної боротьби “Тірада-2”, які були зафіксовані Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ неподалік від населеного пункту Южна Ломуватка, на окупованій Росією частині Донбасу. Про це у середу, 3 квітня, йдеться на сайті InformNapalm.

 

 

"На слайді ОБСЄ не були зазначені точні координати, тому волонтери спільноти InformNapalm переглянули загальнодоступні супутникові знімки в google maps і знайшли точне місце фіксації – це  48.418126 38.511170. Цікаво, що на знімках в даному районі постійно перебувають кунги з антенами на армійських вантажівках, це можна побачити неозброєним оком і це дає змогу зробити припущення про достатньо тривале місце дислокації тут російських систем РЕБ", - йдеться у повідомленні.

 

Раніше волонтери InformNapalm повідомляли, що за допомогою цих новітніх російських системи РЕБ окупанти намагаються глушити стратегічні дрони США.

схожі новини