Новини 10:10

У МВС заявили, що готові забезпечити охорону на НСК «Олімпійський» під час дебатів

Водночас Шевченко оголосив вимогу «вболівальникам з обох команд».

Правоохоронці готові забезпечити охорону публічного порядку і безпеки на НСК «Олімпійський» під час президентських дебатів. Про це в четвер, 4 квітня, повідомив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

 

«Відтак підрозділи МВС України: а саме Національна поліція України із ДСНС України і Національна гвардія України готові забезпечити охорону публічного порядку і безпеки на НСК «Олімпійський» під час президентських дебатів. І хай переможе сильніший. Тільки у нас є одна, але жорстка вимога – вболівальникам з обох команд поводитися чемно і правопорядок не порушувати», – наголосив він.

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК “Олімпійський” та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. 

 

Згодом президент Петро Порошенко повідомив, що готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський". 

схожі новини