Новини 14:08

Розстріл парламенту. Геращенко попросила МВС порушити справу проти авторів "Слуги народу"

Перший заступник голови Верховної Ради попросила сприймати її запитання як депутатське звернення.

Перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко звернулася до Міністерства внутрішніх справ з вимогою відкрити кримінальне провадження в зв'язку демонстрацією сцени розстрілу парламенту у фільмі "Слуга народу", де головну роль зіграв кандидат у президенти Володимир Зеленський.

 

"Після того як Міністерство внутрішніх справ завело кримінальну справу за ролик в інтернеті, я особисто його подивилася. Схвалюю, що заведено кримінальну справу, тому що ми маємо боротися з мовою ворожнечі", - сказала вона під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, 12 квітня.

 

 

"Але хочу, щоб моє запитання сприймалося як депутатське звернення. Чи буде сьогодні так само дзеркально заведено кримінальну справу проти авторів і сценаристів фільму "Слуга народу" і виконавця головної ролі, де розстрілюється парламент, і потім є похорон президента", - сказала Геращенко.

 

У відповідь на її слова заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян зазначив, що основне завдання поліції - це профілактика злочинності, та запропонував подати звернення, пообіцявши, що поліція належним чином відреагує.

 

Нагадаємо, 10 квітня Національна поліція через поширення в інтернеті відеоролика, де Зеленського начебтозбиває вантажівка, порушила кримінальне провадження.