Новини 11:36

Суд зобов'язав НАБУ розпочати кримінальну справу проти Парубія

Детективи НАБУ отримали відомості, однак не внесли до ЄРДР.

Солом'янський районний суд міста Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розпочати кримінальну справу проти голови Верховної ради Андрія Парубія. Постанова була оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

 

Повідомляється, що 22 лютого позивач передав в НАБУ заяву про вчинення Парубієм правопорушень, передбачених ст. 210 Кримінального кодексу України ("Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням"), і ст. 364 КК України ("Перевищення службових повноважень").

 

Детективи НАБУ отримали відомості, однак не внесли до ЄРДР. Позивач звернувся в суд зі скаргою на працівників бюро і з вимогою зобов'язати їх почати розслідування.

 

"Заслухавши пояснення учасників провадження, дослідивши матеріали скарги, слідчий суддя вважає, що скарга підлягає задоволенню", - зазначається в ухвалі суду.

 

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо голови Верховної Ради Андрія Парубія через голосування за стратегічний курс України на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.