Новини 10:48

Бойовики не допустили спостерігачів ОБСЄ до українсько-російського кордону

Зокрема, на залізничній станції "Червона Могила" у Вознесенівці два бойовики (один був озброєний) наказали патрулю Місії залишити цей район.

Російські окупаційні війська на Донбасі продовжують створювати перешкоди та відмовляють спостерігачам ОБСЄ у доступі до районів, прилеглих до непідконтрольних урядові України ділянок українсько-російського кордону. Про це йдеться в оперативному щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 17 квітня.

 

"У пункті пропуску на кордоні поблизу н. п. Вознесенівка (кол. Червонопартизанськ; непідконтрольний урядові, 65 км на південний схід від Луганська) член збройних формувань сказав патрулю Місії залишити цей район", - йдеться у звіті.

 

Крім того, на залізничній станції "Червона Могила" у Вознесенівці два бойовики (один був озброєний) наказали патрулю Місії залишити цей район.

 

У двох окремих випадках на блокпості, розташованому приблизно за 600 м на захід від н. п. Верхньошироківське (кол. Октябр; непідконтрольний урядові, 29 км на північний схід від Маріуполя), бойовики російських окупаційних військ відмовили патрулям СММ у проїзді.

 

"У першому випадку член збройних формувань зупинив патруль Місії, попросивши надати "маршрутний лист", і додав, що з міркувань безпеки спостерігачі не можуть їхати далі. Приблизно 30 хвилин потому на тому ж блокпості інший член збройних формувань відмовив патрулю СММ у проїзді, посилаючись на необхідність погодження від його "командира", - йдеться у звіті.

 

Як повідомлялося, троє озброєних представників російських окупаційних військ на контрольно-перепускному пункті поблизу села Верхньошироківське Донецької області не пропустили патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, аргументуючи це "наказами своїх командирів".