Новини 17:18

Суд зобов'язав стягнути з "Укроборонпрому" понад 2 млн гривень на користь підсанкційного "МіГа"

Держконцерн "Укроборонпром" буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

Господарський суд Хмельницької області задовольнив позовні вимоги російської літакобудівної корпорації "МіГ" і зобов'язав стягнути з українського заводу "Красилівський агрегатний завод", що входить в ДК "Укроборонпром", понад 5 млн рублів (2 млн 099 тис. 458 гривень). Про це у п'ятницю, 19 квітня, повідомляє на прес-служба "Укроборонпрому".

 

"Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора в суперечці між "Красилівським агрегатним заводом" і "Російською літакобудівною корпорацією "МіГ". Український суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії і присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь російської компанії", - йдеться в повідомленні.

 

Підкреслюється, що рішення суду повністю суперечить указу президента України № 82/2019 про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 "Про застосування, скасування та внесення змін в персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи".

 

Зазначеним указом АТ "Російська літакобудівна корпорація "Міг", була включена в список юридичних осіб щодо яких застосовуються санкції відповідно до вимог ЗУ " Про санкції".

 

Повідомляється, що Держконцерн "Укроборонпром" буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

 

Нагадаємо, парламент підтримав у першому читанні проект закону №6697 "Про внесення змін до ЗУ за рішенням деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу -учасників Державного концерну "Укроборонпром" переддержавою-агресором та/або державою окупантом забезпечення їх стабільного розвитку".

 

 

схожі новини