Новини 12:15

У Росії активіста з окупованого Криму засудили до шести років позбавлення волі

Євгенія Каракашева визнали винним у справі про заклики до тероризму у соцмережі "ВКонтакте".

Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив анархо-активіста з Євпаторії Євгенія Каракашева до шести років позбавлення волі у справі про "заклики до тероризму" в інтернеті. Про це у п'ятницю, 19 квітня, повідомляє “Радіо Свобода”.

 

Як зазначається, Каракашева визнали винним у справі про заклики до тероризму у соцмережі "ВКонтакте" і засудили до шести років колонії загального режиму. Також йому заборонено на 2 роки адміністрування інтернет-сайтів.

 

Водночас російська прокуратура просила дев'ять років колонії загального режиму для лівого активіста з Євпаторії. 12 квітня на засіданні Північнокавказького окружного військового суду в російському Ростові-на-Дону Євген Каракашев відкинув обвинувачення і назвав справу політичною.


Нагадаємо, 1 лютого 2018 року співробітники російського Слідкому затримали Каракашева в Євпаторії за підозрою в "екстремістських висловлюваннях" у соцмережах. Приводом стали відеофайл без назви, який він нібито опублікував на своїй сторінці в "ВКонтакте" в 2014 році, і текст, відправлений в неназваний чат у 2017 році.

схожі новини