Новини 10:27

В окупованому Криму проходять обшуки в будинках кримських татар

За словами родичів, активіста Ділявера Алімова відвезли у відділок для надання свідчень.

Під окупованим Сімферополем у селі Дубки вранці у четвер, 25 квітня, співробітники ФСБ Російської Федерації проводять обшуки в будинках кримських татар. Про це на сторінці у Facebook повідомила кримськотатарська активістка Аліє Керімова.

 

Керімова повідомила, що обшук проходить в будинку місцевого жителя, учасника "галявини протесту", активіста Ділявера Алімова. Російські силовики не коментують інформацію про обшуки.

 

Водночас громадське об'єднання "Кримська солідарність" повідомило, що, за словами родичів, активіста Алімова відвезли у відділок для надання свідчень. 

 

Нагадаємо, 27 березня в окупованому Криму працівники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії провели щонайменше 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації "Хізб ут-Тахрір". Згодом у ФСБ Росії заявили про затримання в Криму 20 кримських татар. Крім того, 28 березня представник слідчої групи, яка займається справою "Хізб ут-Тахрір", заявив, що в Ростові-на-Дону були затримані Ремзі Бекіров, Осман Аріфмеметов і Владлен Абдулкадиров.

схожі новини