Новини 2019-04-26 10:27

Укртранснафта призупинила роботу нафтопроводу «Дружба» через неякісну російську нафту

Компанія змушена вдатися до таких дій у зв’язку із відмовою прийому неякісної нафти з РФ на приймально-здавальній дільниці «Будковце».

АТ «Укртранснафта» 25 квітня о 21.43 вимушено призупинило транзит нафти магістральним нафтопроводом «Мозир-Броди» (МН «Дружба»). Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

«Таке рішення компанія, зокрема, прийняла керуючись угодою про надання послуг з транспортування нафти територією України. Відповідно до умов цього договору, Укртранснафта має право зупинити прийом російської нафти, якщо сировина не відповідає якісним показникам. Усі матеріальні збитки покладаються на сторону, яка не дотрималася виконання своїх обов`язків», - йдеться в повідомленні.

 

Окрім цього, додали в Укртранснафті, оператор нафтотранспортної системи змушений вдатися до таких дій у зв’язку із відмовою прийому неякісної російської нафти на приймально-здавальній дільниці «Будковце» (Словаччина) та через відсутність вільних резервуарів на приймально-здавальній дільниці нафти «Фенешлітке» (Угорщина).

 

Про час відновлення перекачки нафти нафтогоном «Мозир-Броди» у компанії пообіцяли повідомити пізніше.

 

Нагадаємо, 23 квітня Білорусь призупинила експорт бензину та дизеля до України через неякісну нафту з Російської Федерації.

 

25 квітня Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів до України та Польщі. 

схожі новини