Новини 10:05

У Парижі під час першотравневих акцій поранено 38 осіб

380 людей були попередньо затримані.

У Парижі на демонстраціях по нагоди 1 травня в результаті зіткнень активістів з поліцейськими поранені 38 осіб, зокрема 14 правоохоронців. 380 людей були попередньо затримані, повідомляє агентство AFP.

 

Заворушення почалися, коли члени антикапіталістичного угруповання "Чорний блок" на бульварі Монпарнас, вигукуючи: "Поліцію ненавидять все!", почали кидати в співробітників сил безпеки камені. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ.

 

Міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер повідомив на сторінці префектури поліції в мікроблозі Twitter, що вандали напали на старовинну паризьку лікарню Питьє-Сальпетрієр, поранивши її співробітників, а також поліцейського, який прийшов на допомогу.

 

Як повідомлялося, у середу у столиці Франції під час першотравневої демонстрації відбулися короткі сутички між поліцією і мітингувальниками.

 

Біля залізничного вокзалу Монпарнас поліція застосувала сльозогінний газ, щоб встановити контроль над протестуючими.

 

Французька влада попереджала, що до демонстрантів можуть приєднатися радикальні активісти, які провокують насильство. Активісти кидали в поліцію каміння, а також підпалили кілька автомобілів.

схожі новини