Новини 11:34

У МВС прокоментували ситуацію в Одесі в річницю трагічних подій

В акції бере участь 200 осіб.

Акції на Куликовому полі в Одесі 2 травня проходять спокійно, ніяких повідомлень про замінування не було. Про це під час брифінгу в Одесі заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє прес-служба МВС.

 

 

Яровий розповів, в акціях беруть участь 200 осіб, Міністерство внутрішніх сил задіяло 2,5 тис. правоохоронців.

 

"Ми розуміли, що деякі сили будуть намагатися дестабілізувати ситуацію. Ми враховували всі ймовірні випадки, які можуть бути і тому ми тут всі на місці", - сказав Яровий.

 

Перший заступник міністра додав, що місце проведення заходу було взято під охорону та обстежено вибухотехніками з 7 години ранку 2 травня.

 

"Як бачите, у нас на дану хвилину все спокійно, ніяких повідомлень про мінування не було. Ми розуміємо всі виклики, тому організували роботу одеської поліції, також прибули придані сили Національної гвардії та патрульної поліції", - сказав Яровий.

 

Він повідомив, що на території Одеси створені мобільні групи, у тому числі спецпідрозділи, які будуть діяти виходячи з обстановки, яка буде складатися. Поліція з вчорашнього дня запровадила  контроль на в’їзд у місто, на стаціонарних та додаткових постах проводиться ретельна перевірка транспортних засобів.

 

Нагадаємо, в Одесі 2 травня 2014 року відбулися сутички між сепаратистами і проукраїнськими активістами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті сутичок та пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані. 18 вересня 2017 року Іллічівський міський суд (Чорноморськ, Одеська область) визнав невинними 19-х обвинувачених у масових заворушеннях.

схожі новини