Новини 10:20

У Брюсселі радники Зеленського зустрілися з послами ЄС

Данилюк та Рябошапка проводять зустрічі з представниками Єврокомісії та послами ЄС.

Радники новообраного президента України Володимира Зеленського перебувають у Брюсселі, де проводять зустрічі з представниками Єврокомісії та послами ЄС. Про це заявила заступниця голови генерального директорату Єврокомісії з політики сусідства ф розширення Катаріна Матернова.

 

"Рада вітати радників нового президента України Зеленського Олександра Данилюка і Руслана Рябошапку з приводу раннього візиту до Брюсселя, в тому числі для зустрічі з послами ЄС у Комітеті з питань політики та безпеки", - написала Матернова.

 

Данилюк у команді Зеленського відповідає за міжнародні відносини, економіку, фінансову і банківську політику, Рябошапка – за правоохоронну та антикорупційну політику.

 

Раніше Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні та висловив сподівання на продовження співпраці у сфері реформ, зокрема, судової. Також свої вітання висловила канцлер Німеччини Ангела Меркель, заявивши, що для неї важлива стабілізація України та мирне врегулювання конфлікту. Крім того, Зеленського привітав президент США Дональд Трамп, підтвердивши підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

схожі новини