Новини 12:25

У Брюсселі послам ЄС представили перші кроки президента Зеленського

Данилюк зазначив, що поки немає планів щодо перших закордонних візитів Зеленського.

Підготовка саміту Україна-ЄС була одним з питань зустрічі радників новообраного президента Володимира Зеленського з представниками ЄС у Брюсселі. Про це заявив радник з міжнародних відносин, економіки, фінансової і банківської політики Олександр Данилюк на брифінгу.

 

"Ми обговорили підготовку до саміту Україна-ЄС. Це буде один із перших кроків нового президента – провести цей саміт успішно", - сказав Данилюк.

 

Він також зазначив, що поки немає планів щодо перших закордонних візитів Зеленського, адже невідома дата інавгурації нового глави держави.

 

"Неформально вже були зроблені запрошення (іноземним лідерам, - ред.)…Коли буде відома дата інавгурації, ми будемо визначатися з форматом, хто приїде і які будуть наші перші візити. Тому що може бути або ми вибираємо, або ж є певний графік подій, в яких президент має брати участь", - сказав Данилюк.
 
 

Данилюк також зазначив, що Зеленський, ймовірно, буде присутній на щорічній конференції із питань реформ в Україні, яка відбудеться 5 липня у Торонто.

 

Нагадаємо, 3 квітня радники новообраного президента України Володимира Зеленського перебувають у Брюсселі, де проводять зустрічі з представниками Єврокомісії та послами ЄС. 

схожі новини