Новини 2019-05-03 16:35

Розпочались державні випробування комплексу управління вогнем артилерії "Оболонь-А"

За словами міністра оборони Степана Полторака, зазначений комплекс є сучасною та унікальною технікою, яка не має жодної запчастини країни-агресора.

У п'ятницю, 3 травня, розпочинаються державні випробування комплексу управління вогнем артилерії "Оболонь-А", який покликаний на 30-40 відсотків підвищити можливості українських артилерійських підрозділів. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи на Державному підприємстві "Львівський державний завод "ЛОРТА", яке входить до складу Державного концерну "Укроборонпром".

 

 

"Сьогодні ми приступаємо до державного випробування унікального комплексу управління вогнем артилерії «Оболонь-А». Це дуже потрібний комплекс для ЗС України, який на 30-40 відсотків підвищить можливості наших артилерійських підрозділів. Він буде більш мобільним та ефективним, підвищить можливості вогневого ураження противника, а також живучість екіпажів", - наголосив міністр.

 

Як зауважив Полторак, зазначений комплекс є сучасною та унікальною технікою, яка не має жодної запчастини країни-агресора.

 

 

За словами глави оборонного відомства, після успішного завершення цих випробувань комплекс буде прийнятий на озброєння та буде розпочато його серійне виробництво.

 

Як повідомлялося, новий український контрбатарейний радар 1Л220УК розробки науково-виробничого комплексу "Іскра" (ДК "Укроборонпром"), який дає змогу на значній відстані визначати точні координати ворожої артилерії для її знищення, успішно завершив польовий етап державних випробувань.

схожі новини