Новини 18:56

Україна й Туреччина готують спільні проекти в кораблебудуванні – Воронченко

Командувач ВМС наголосив, що турецька сторона зацікавлена в українських підприємствах, особливо що стосується виробництва енергетичних установок для кораблів.

Туреччина та Україна працюють над спільними проектами, зокрема у сфері кораблебудування. Про це у п'ятницю, 3 травня, повідомив командувач ВМС України Ігор Воронченко за результатами участі в Міжнародній оборонній виставці "IDEF-2019".

 

"Виставка дуже насичена, тут представлено багато компаній, провідних і відомих, зокрема турецьких. Для нас є вже деякі проекти стосовно співробітництва у сфері реалізації з будівництва кораблів типу "корвет" та ракетних катерів", - повідомив Воронченко.

 

 

Він також розповів про зустріч з командувачем ВМС Турецької Республіки Аднаном Озбалом.

 

"Ми ще раз покроково пройшли всі питання міжнародного співробітництва між Військово-морськими силами Туреччини і України. Мене запевнили, що питання міжнародного співробітництва тільки будуть розширятися стосовно надання відповідної інформації, підготовки, безпеки в Чорноморському регіоні та участі в міжнародних навчаннях", - сказав командувач ВМС України.


Воронченко також уточнив питання щодо деяких перспективних проектів двосторонньої співпраці.

 

"Стосовно технічної співпраці, вже є проект, і впевнений, що найближчим часом ми складемо план кооперації, і він почне діяти. Бо турецька сторона також зацікавлена і в наших підприємствах, особливо щодо енергетичних установок на кораблях та іншому", - сказав він.

 

Як повідомлялося, у рамках міжнародної оборонної виставки IDEF-19, що відбувається у Стамбулі, генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін підписав Меморандум із представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об’єднує 30 державних оборонних та суднобудівних підприємств.

схожі новини