Новини 09:38

Трамп анонсував підвищення мит на товари з Китаю до 25%

Китай платив США мита в розмірі 25% на високотехнологічні товари вартістю 50 мільярдів доларів і 10% на інші товари вартістю 200 мільярдів доларів.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що до кінця тижня Вашингтон підніме до 25% тарифи на імпортовану з Китаю продукцію. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Протягом 10 місяців Китай платив США мита в розмірі 25% на високотехнологічні товари вартістю 50 мільярдів доларів і 10% на інші товари вартістю 200 мільярдів доларів. Цими виплатами частково пояснюються наші чудові економічні результати", - зауважив глава Білого дому.

 

За його словами, у п'ятницю, 10 травня, 10% підвищаться до 25%.

 

 

 

 

"325 мільярдів доларів у вигляді інших товарів, які нам відправляє Китай, поки не обкладаються митом, але незабаром будуть - за ставкою в 25%", - наголосив американський лідер.

 

Нагадаємо, 3 грудня 2018 року Трамп повідомив про прогрес у відносинах США і Китаю. 

 

Як повідомлялося, 14 листопада 2018 року віце-президент США Майк Пенс заявив, що якщо Китай не змінить свою зовнішню політику, то країну може чекати "холодна війна" зі Штатами. 

 

Раніше стало відомо, що Китай скасував переговори з питань безпеки зі США на високому рівні, які були заплановані на середину жовтня з головою Пентагону Джеймсом Меттісом і державним секретарем Майклом Помпео. 

 

17 вересня 2018 року Трамп  оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

Згодом уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі США у відповідь на нові американські мита.

 

 23 серпня 2018 року набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

схожі новини