Новини 15:25

Луценко заявив, що не бачить підстав для своєї відставки

Також генпрокурор додав, що готовий співпрацювати з новообраним президентом Зеленським.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що не бачить підстав для своєї відставки. Про це він заявив на брифінгу.

 

За словами генпрокурора, йому складно працюється, але працює він чесно.

 

"Зараз не бачу ні моральний, ні юридичних підстав писати заяву про відставку, але готовий до неї", - сказав він.

 

За словами генпрокурора, в разі ухвалення парламентарями його відставки він до цього поставиться спокійно.

 

"Я готовий до цього. Наскільки я знаю, збір підписів за мою відставку розпочався, і, за даними за минулий тиждень, аж 19 підписів зібрано. Як тільки буде 150 - поговоримо. Я готовий до звіту в парламенті і готовий до будь-якого рішення парламенту", - заявив Луценко.

 

Також генпрокурор заявив, що готовий співпрацювати з новообраним президентом Володимиром Зеленським, в разі необхідності. Він розповів, що у них були зустрічі "не такі публічні протягом минулого року - не надто часті, але регулярні". Луценко зазначив, що готовий надати Володимиру Зеленському свої консультації по темах боротьби з корупцією, подолання монополізму і, якщо він цього захоче.

 

Міністр закордонних справ Павло Клімкін готовий співпрацювати з новообраним президентом Володимиром Зеленським у зовнішньополітичній сфері.

 

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, щощо готов співпрацювати з новообраним президентом Володимиром Зеленським у зовнішньополітичній сфері.