Новини 10:40

Порошенко ввів в дію рішення РНБО щодо зміцнення обороноздатності

Згідно з указом утворюється міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів в дію рішення РНБО від 7 травня 2019 року "Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави". Про це у вівторок, 7 травня, повідомляється на сайті президента.

 

"Документ визнає необхідність подальшого удосконалення напрацювання концептуальних підходів зі зміцнення обороноздатності держави в умовах тривалої агресії з боку Російської Федерації", - йдеться у документі.

 

Згідно з указом утворюється міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, відповідно до статті 14 ЗУ "Про Раду національної безпеки і оборони України".

 

Їй, зокрема, доручено, напрацювати пропозиції РНБО щодо вдосконалення системи територіальної оборони, підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді, підготовки військового резерву ЗСУ та інших військових формувань, протидії інформаційній агресії проти України та організації й підтримання дій руху опору.

 

Головою відповідної міжвідомчої робочої групи Порошенко призначив заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса.

 

"Голова міжвідомчої робочої групи у тримісячний строк має внести в установленому порядку на розгляд РНБО пропозиції щодо комплексних підходів до реалізації визначених напрямів та у шестимісячний строк внести пропозиції щодо врегулювання проблемних питань та вдосконалення актів законодавства", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Сергій Кривонос повідомив про плани ліквідації держконцерну "Укроборонпром" і створення замість нього нового державного органу.