Новини 16:13

У штабі ООС повідомили про стан поранених на Донбасі українських військових

За проявлену відвагу та мужність старший прапорщик В’ячеслав Лисенко, солдат Олег Ігумнов та старший сержант Григорій Політучий будуть представлені до нагородження.

У зоні проведення операції Об'єднаних сил у вівторок, 7 травня, унаслідок ворожих обстрілів поранення отримали старший прапорщик В’ячеслав Лисенко, солдат Олег Ігумнов і старший сержант Григорій Політучий. Загрози їх життю наразі немає. Про це поінформував прес-центр штабу ООС у Facebook, повідомивши також обставини, за яких військовослужбовці були поранені.

 

За наявною інформацією, з метою охвату взводного опорного пункту окремої бригади морської піхоти, яка веде оборону поблизу населеного пункту Богданівка, противник, під прикриттям стрілецької зброї, намагався вийти у фланг наших захисників. своє переміщення він прикривав вогнем з усіх наявних вогневих засобів.


"Головний сержант взводу морської піхоти старший прапорщик В’ячеслав Лисенко, який в цей час знаходився на взводному опорному пункті, вчасно помітив переміщення противника та разом з товаришами відкрив вогонь по ворогу, примусивши його відступити. Прикриваючи свій відступ, противник посилив обстріл взводного опорного пункту з автоматичної стрілецької зброї. Під час зміни позиції В’ячеслав отримав поранення. Йому було надано невідкладну допомогу та евакуйовано. Загрози життю морського піхотинця немає", - повідомили у штабі.

 

Своєю чергою, з метою охоплення з флангу взводного опорного пункту окремого штурмового батальйону, який виконує бойові завдання в районі населеного пункту Новозванівка, група ворожої піхоти висунулись в смугу забезпечення. Водночас ворог розпочав інтенсивний обстріл наших позицій з великокаліберних кулеметів. 

 

Як зазначається, старший стрілець солдат Олег Ігумнов, який в цей час ніс бойове чергування на спостережному посту, вчасно помітив висування групи ворожої піхоти та разом з товаришами відкрив вогонь по противнику, примусивши його відступити. Для прикриття відступу противник посилив обстріли по взводному опорному пункту, застосувавши міномети калібру 120 мм, у результаті чого солдат Олег Ігумнов отримав поранення. Військовому негайно надали допомогу та евакуювали.

 

Водночас з метою прикриття виходу ворожої піхоти у фланг батальйону окремої механізованої бригади, який виконує бойові завдання в районі населеного пункту Катеринівка, противник розпочав обстріл нашого взводного опорного пункту з мінометів калібру 82 мм.

 

"Старший сержант Григорій Політучий разом з товаришами зосередженим вогнем примусив противника відступити на попередні рубежі. Під час зміни Григорієм позиції одна з мінометних мін вибухнула поблизу нашого захисника, внаслідок чого він отримав поранення. Йому було надано медичну допомогу та організовано евакуацію. Загрози для життя військовослужбовця немає", - повідомили у штабі.

 

За проявлену відвагу та мужність старший прапорщик В’ячеслав Лисенко, солдат Олег Ігумнов та старший сержант Григорій Політучий будуть представлені до нагородження.

 

Нагадаємо, у зоні проведення операції Об'єднаних сил у вівторок, 7 травня, загинув військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" 53-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Сергій Дрогін (позивний "Скіф").

схожі новини