Новини 19:49

Китайська делегація поїхала до США, щоб укласти торговельну угоду — Трамп

Віце-прем’єр Китаю прибуде до США для того, аби укласти нову угоду та завершити торговельну війну.
Делегація з Китаю на чолі з віце-прем’єром країни, прибуде до США для того, аби укласти нову торговельну угоду та завершити торговельну війну. Про це повідомив президент США Дональд Трамп у Twitter.
 

«Китай щойно нас проінформував, що вони (віце-прем'єр) зараз збираються до США для того, аби укласти угоду. Побачимо, але я дуже задоволений тим, що понад 100 мільярдів доларів китайських мит щороку поповнюють американську казну», — написав Трамп у Twitter.

 

Нагадаємо, 3 грудня президент США повідомив про прогрес у відносинах США і Китаю. 

 

Як повідомлялося, 14 листопада віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс заявив, що якщо Китай не змінить свою зовнішню політику, то країну може чекати "холодна війна" зі Штатами. 

 

Раніше стало відомо, що Китай скасував переговори з питань безпеки зі США на високому рівні, які були заплановані на середину жовтня з головою Пентагону Джеймсом Меттісом і державним секретарем Майклом Помпео. 

 

17 вересня Трамп  оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

Згодом уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі США у відповідь на нові американські мита.

 

 23 серпня набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

 

6 липня у  Штатах набули чинності 25%-ві мита на товари з Китаю, загальна вартість яких оцінена у 34 мільярди доларів.

 

19 червня Трамп пригрозив Китаю запровадити нові мита на суму 200 мільярдів доларів, якщо у Китаї підвищать мита на товари зі США. 

 

15 червня влада Китаю заявила про запровадження мит щодо американських товарів, аналогічних обмеженням з боку Сполучених Штатів Америки.

 

Також Трамп вирішив ввести мита проти китайських товарів на $50 мільярдів доларів. Білий дім повідомив, що зобов’язання мають бути виконані найближчим часом після виходу списку у п’ятницю, проте точна дата ще не встановлена.