Новини 11:08

Стало відомо, скільки громадян скористалися безвізом з початку його дії

Українці здійснили більше 33 млн поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони.

З початку дії безвізового режиму з Євросоюзом перевагами "безвізу" скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Про це повідомило у Facebook Представництво України при ЄС.

 

"Безвіз" успішно працює. Громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони. У тому числі, перевагами "безвізу" скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Це феноменальні цифри.

 

Головне, що з кожною поїздкою українські громадяни везуть додому нові знання і контакти, які допомагають державі робити процеси євроінтеграції незворотними", - йдеться у заяві.

 

У Представництві нагадали, що 11 травня 2017 року Рада ЄС ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок для громадян України при відвідуванні 30-ти країн ЄС і Шенгенської зони (за виключенням Сполученого Королівства та Ірландії). Рівно через місяць, 11 червня, "безвіз" запрацював.

 

"З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів.

 

Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу. Без розвитку людських контактів неможливий жоден інший розвиток", - зазначили у відомстві

 

Нагадаємо, 22 листопада 2018 року повідомлялося, що Таїланд запровадив безвізовий режим для громадян України, які відвідують країну з туристичною метою терміном до 30 діб.

 

Своєю чергою, Посольство України в Королівстві Таїланд підтвердило, що уряд країни схвалив рішення про скасування візових вимог для громадян України, які прибувають до Таїланду з туристичною метою, але заперечило негайне набрання цим рішенням чинності.