Новини 12:24

Новий естонський міністр заявив, що хоче зберегти в своїй країні "чистоту раси"

Мартін Хельме повідомив, як вирішувати, хто може жити в його країні, кажучи: "Якщо він чорний, вишліть його назад".

Новий міністрів фінансів Естонії Мартін Хельме, який 16 травня вперше візьме участь у зустрічі міністрів фінансів єврогрупи в Брюсселі, хоче зберегти в Естонії "чистоту раси" і використовує жести, які використовують прихильники теорії домінування білої раси. Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

 

Так, 43-річний Мартін Хельме під час прийняття присяги в квітні 2019 року використовував жест, який використовував терорист, що вбив в Новій Зеландії 50 осіб.  Як і його батько, лідер націоналістичної "Консервативної народної партії" (EKRE) Март Хельме, він хоче, щоб Естонія була вільною від усіх інших національностей.

 

 

Як відомо, EKRE, третя за величиною партія країни, має зв'язки з політичними друзями в сусідній Фінляндії та східноєвропейських країнах і подала заявку на приєднання до націоналістичної групи Сальвіні.

 

Зокрема, у березні він наполягав на своєму попередньому поясненні питання, як вирішувати, хто може жити в його країні, кажучи: "Якщо він чорний, вишліть його назад".

 

Випускник факультету історії, який був депутатом з 2015 року після того, як очолював видавництво, Хельме одного разу сказав місцевому виданню, що він "абсолютно невмілий в математиці" і "навіть не може грати в карти, тому що не може вираховувати прийоми".

 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року компанія Facebook заблокувала рекламну кампанію штабу президента Сполучених Штатів Дональда Трампа напередодні проміжних виборів до Конгресу, визнавши її расистською та антиміграційною.